Gwiazda "Euforii" o scenach seksu w serialu: "Czułam się obrzydliwie"

04.02.2022 15:33

Sydney Sweeney wciela się w serialu "Euforia" w Cassie. W drugim sezonie jej wątek został rozbudowany, a bohaterka wdaje się w zakazaną relację miłosną. Sweeney wyznała, że granie ostrych scen, pełnych nagości, było dla niej krępujące.

Sydney Sweeney
fot. Materiały prasowe HBO Polska

Sydney Sweeney o scenach seksu w "Euforii". 24-letnia aktorka wciela się w serialu w Cassie, zagubioną dziewczynę, która wdaje się w relację z byłym chłopakiem najlepszej przyjaciółki. W drugim sezonie Sweeney jest zmuszona grać sceny pełne nagości. Aktorka wyznała, że miała z tym ogromny problem. Jak sobie ostatecznie poradziła?

Zobacz także: "Euforia": aktorka serialu grała w filmach porno. Teraz jest gwiazdą HBO [ZDJĘCIA]

Sydney Sweeney o scenach seksu w "Euforii": "Czułam się obrzydliwie"

Sydney Sweeney wyrasta na jedną z najjaśniejszych gwiazd współczesnego kina. 24- letnia aktorka zachwyca w najnowszym sezonie "Euforii". Wątek jej bohaterki, Cassie, został rozszerzony, dzięki czemu Sydney ma okazję się wykazać. Brawurowo wcieliła się rolę zagubionej dziewczyny, której postępowanie i poczucie winy wprowadza niemal w paranoję. Okazuje się, że największym wyzwaniem dla aktorki były sceny seksu, których w 2. sezonie "Euforii" nie brakuje.

loader

Cassie uwikłała się w romans z Nate'em - ukochanym najlepszej przyjaciółki, który stale się z nią rozstaje i do niej wraca. Sydney Sweeney wyznała w rozmowie z "The Independent", że nie czuła się komfortowo podczas nagrywania intymnych zbliżeń. Aktorka obawia się też, że przez pokazywanie ciała na ekranie zostanie zaszufladkowana.

Miałam sytuację, że chciałam wrócić do domu, umyć się, bo czułam się obrzydliwie. Nie czułam się komfortowo w otoczeniu ekipy filmowej. Nie czułam, że moja postać chciałaby to zrobić Sydney Sweeney

Aktorka przyznała też, że pierwotnie w scenariuszu było znacznie więcej scen rozbieranych, jednak nie zgodziła się na nie. Reżyser "Euforii", Sam Levinson, nie miał problemu z tym, by zaakceptować jej decyzję.

Sam jest świetny. Mówiłam mu, że Cassie musi być w danej scenie rozebrana, a on przyznawał mi rację. Nigdy nie czułam, że mnie do czegoś zmuszał. Jeśli tego nie chciałam, nie przekonywał mnie - dodała.

"Euforia": gdzie można oglądać serial?

Serial "Euforia" jest dostępny na HBO GO. Znaleźć tam można cały pierwszy sezon i kilka pierwszych odcinków drugiego sezonu. Kolejne mają premierę w każdy poniedziałek.

Zobacz także: "Euforia", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na HBO GO? [DATA]

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl