Zamknij

"Świat według Kiepskich" wraca na antenę. Kiedy i gdzie będzie można oglądać?

24.09.2021 13:21
Świat według Kiepskich
fot. Natalia Dobryszycka/East News

"Świat według Kiepskich", czyli popularny serial wraca do polskiej telewizji? W ostatnich miesiącach odeszło dwóch pierwszoplanowych aktorów, dlatego wielu widzów zaczęło się zastanawiać, jaki będzie dalszy los produkcji. Podajemy, co już wiadomo.

"Świat według Kiepskich" wraca na antenę. Tak podaje portal swiatseriali.interia.pl. Pomimo tego, że w ostatnim czasie odeszły ważne osoby z obsady, to Polsat zamierza kontynuować popularny polski serial. Kiedy i gdzie będzie można oglądać?

Zobacz także: Zofia Bielewicz zmarła w wieku 93 lat. Najsłynniejsze role gwiazdy teatru

"Świat według Kiepskich" wraca na antenę

"Świat według Kiepskich" to popularny serial, który jest emitowany od 1999 roku. Produkcja przedstawia losy Ferdynanda Kiepskiego, jego rodziny oraz sąsiadów. Sitcom cieszy się ogromną popularnością. W ostatnim czasie widzami wstrząsnęła śmierć Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Wielu fanów serialu nie wyobrażało sobie nowych odcinków bez tych bohaterów, jednak okazuje się, że Polsat znalazł sposób na powrót.

"Świat według Kiepskich": kiedy nowe odcinki serialu?

Serial "Świat według Kiepskich" pojawi się ponownie w telewizji od 27 października 2021 roku. Nowe epizody będą emitowane o godzinie 20.00 i 20.30.

Zobacz także: "M jak miłość": Argański będzie się znęcał nad ciężarną Patrycją. Co się wydarzy?

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl