Zamknij

„Świat według Kiepskich” – syn Paździocha znów zawita na ekranie

24.02.2021 10:54

„Świat według Kiepskich” to popularny serial stacji Polsat, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od momentu swojej premiery, ponad dwadzieścia lat temu. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto wystąpi w nowych odcinkach produkcji, po tragicznych wydarzeniach z udziałem dwóch członków obsady. Co już wiemy o pojawieniu się syna Paździocha w serialu?

Ryszard Kotys
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Świat według Kiepskich” to polski serial komediowy, emitowany z przerwami od 1999 roku. Produkcja cieszyła i cieszy się wielką popularnością i zainteresowaniem fanów, którzy lubią jej specyficzny rodzaj humoru.

W ostatnich tygodniach jednak ekipa serialu przeżyła podwójną tragedię, gdyż z powodu powikłań po koronawirusie zmarli Dariusz Gnatowski, wcielający się w ekranowego „Boczka” oraz Ryszard Kotys, znany fanom jako „Paździoch”. Teraz dowiedzieliśmy się, w jaki sposób twórcy podejdą do tematu nieobecności obu panów na ekranie.

Zobacz także

„Świat według Kiepskich” – syn Paździocha powraca 

Jak podaje magazyn SuperExpress, powołując się na źródła związane z produkcją, w nowych odcinkach możemy zobaczyć syna Mariana Paździocha, Janusza. Bohater ten pojawiał się już w kilku wcześniejszych odcinkach serialu, ale teraz Sławomir Szczęśniak ma trafić do stałej obsady produkcji.

Janusz miałby wprowadzić się do mieszkania ojca przy ulicy Ćwiartki 3, a choć fabuła nowych odcinków miałaby mocniej skupiać się na samej rodzinie Kiepskich, twórcy zapowiadają częste wtręty z udziałem Janusza i innych bohaterów, znanych z poprzednich sezonów.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Świat według Kiepskich” – kiedy premiera nowych odcinków?

Polskie źródła podają, że nowe odcinki popularnego serialu mogłyby pojawić się już wiosną tego roku. Dokładna data premiery nie jest w tym momencie jednak znana. Obecnie serial emitowany jest na kanałach Polsat Film i Polsat Comedy Central Extra.

Czytaj także: Serial "Ranczo" podpadł władzy. Scenarzysta ujawnia, kto nie podobał się PiS.

RadioZet.pl/SuperExpress