Zamknij

"Świat według Kiepskich": Boczek i Paździoch jednak pojawią się w nowych odcinkach

15.10.2021 18:21
"Świat według Kiepskich": Boczek i Paździoch jednak pojawią się w nowych odcinkach
fot. Natalia DOBRYSZYCKA/East News

"Świat według Kiepskich" już wkrótce powróci na antenę Polsatu z nowymi odcinkami. Ku zaskoczeniu widzów, w nadchodzącej serii zobaczymy świętej pamięci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Kiedy premiera nowego sezonu "Kiepskich"?

"Świat według Kiepskich" to kultowy polski serial, który już wkrótce powróci na antenę Polsatu. Ujawniono dokładną datę premiery nowych odcinków, w których jednak zobaczymy nieodżałowanych Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Jak to możliwe?

"Świat według Kiepskich": Boczek i Paździoch pojawią się w nowych odcinkach

Dariusz Gnatowski, który od lat wcielał się w rolę uwielbianego przez widzów Arnolda Boczka, zmarł 20 października 2020 roku. 28 stycznia 2021 roku pożegnaliśmy zaś odtwórcę roli Mariana Paździocha - Ryszarda Kotysa. Jednak, zgodnie z informacjami opublikowanymi przez serwis Telemagazyn.pl, legendarni bohaterowie pojawią się w nowych odcinkach "Świata według Kiepskich".

Odpowiedź na pytanie "jak to możliwe?" jest bardzo prosta - nowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich", które już wkrótce ujrzą światło dzienne, nagrane zostały jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa, a co za tym idzie - gdy nieodżałowani aktorzy wciąż byli wśród nas.

"Świat według Kiepskich": nowe postacie w nadchodzącym sezonie

Telemagazyn ujawnił również, że na ekranie pojawi się kilka nowych twarzy. Do kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 wprowadzi się Zofia Strzygoń - matka Oskara - w którą wcieli się Hanna Śleszyńska - gwiazda seriali "Daleko od noszy" i "Rodzina zastępcza". Zgodnie z zapowiedzią, ich postacie przysporzą wielu problemów głównym bohaterom.

Powitamy także nową sklepową. W roli Adelajdy Muchomorek wystąpi teraz Hanna Klepacka, znana z takich produkcji jak "Skazana", "Ślepnąc od świateł" HBO oraz "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi.

"Świat według Kiepskich": kiedy premiera nowych odcinków?

Pierwsze dwa odcinki nowej serii serialu "Świat według Kiepskich" ukażą się już w środę 27 października o godzinie 20:05 w Polsacie.

ZOBACZ TAKŻE: "Świat według Kiepskich" - 22 lata temu wyemitowano 1. odcinek. Tak zmienili się aktorzy [FOTO]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl