Zamknij

„Sukcesja“: ruszyły zdjęcia do 4. sezonu. Co już wiemy o nowych odcinkach?

28.06.2022 09:32

„Sukcesja“ to jeden z największych hitów HBO. Właśnie oficjalnie ruszyły prace na planie 4. sezonu. Kiedy premiera? Co już wiemy o nowych odcinkach?

Sukcesja - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO Max

Sukcesja” – rozpoczęto zdjęcia do nowych odcinków hitu HBO Max. Popularny i doceniany przez widzów i krytyków serial emitowany jest od 2018 roku. W tym czasie produkcja z udziałem Briana Coxa doczekała się aż pięciu Złotych Globów, 9 statuetek Emmy oraz całego szeregu innych prestiżowych nagród. Cały świat zachwycony jest wysokim poziomem produkcji o niesnaskach rodzinnych członków pewnej wielkiej korporacji. Właśnie rozpoczęto prace nad nowymi odcinkami serialu.

„Sukcesja” – padł pierwszy klaps na planie 4. sezonu

Jak podają zagraniczne media, z portalem Variety na czele, w poniedziałek 27 czerwca padł pierwszy klaps na planie nowych odcinków popularnego serialu. Wedle doniesień dziennikarzy amerykańskiego pisma, nowy sezon ma składać się z 10 odcinków – tyle co serie 1 i 2. Seria trzecia została skrócona do 9 odcinków.

Z oficjalnego opisu fabuły, przytoczonego przez Variety, dowiadujemy się, że sprzedaż mediowego konglomeratu Waystar Royco „technologicznemu guru” Lukasowi Matssonowi zbliża się wielkimi krokami. „Widmo sprzedaży o sejsmicznych konsekwencjach, prowokuje kolejne kryzysy egzystencjalne w członkach rodziny Royów”. Każdy z bohaterów zastanawia się, jak będzie wyglądać jego życie po sprzedaży firmy. Żadne z nich nie zna bowiem świata, poza pracą w rodzinnej korporacji. Kolejna walka o władzę jest nieunikniona, gdy rodzina obawia się kulturowych i politycznych konsekwencji, wynikających ze sprzedaży firmy.

„Sukcesja” – twórcy i obsada 4. sezonu

Nowe odcinki powstają pod okiem scenarzysty i showrunnera, Jessego Armstronga. W nowym sezonie powrócą ulubione gwiazdy fanów. Oznacza to, że na ekranie ponownie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun czy J. Smith-Cameron. Wedle Variety w nowych odcinkach pojawią się też nowe postacie, które nieźle namieszają w życiu Royów. Variety potwierdza także udział takich gwiazd jak Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters czy Jeannie Berlin. Istnieje wielka szansa, że do swojej roli powróci także Alexander Skarsgård. Aktor wcielił się bowiem w 3. sezonie w postać Lukasa Matssona, który ma nieźle namieszać także w nowych odcinkach serialu.

loader

„Sukcesja”, sezon 4 – kiedy premiera?

Prace na planie nowego sezonu dopiero się zaczęły, trudno więc chwilowo spekulować, kiedy dokładnie serial pojawi się na antenie HBO i platrofmie HBO Max. Gdy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, na pewno was o tym poinformujemy.

Czytaj także: „Domek na szczęście”: powstanie polska wersja ukraińskiego hitu. W obsadzie Barbara Kurdej-Szatan

RadioZET.pl/Variety/YouTube

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max