Zamknij

"Sukcesja": Zwiastun 3. sezonu hitu HBO wreszcie pojawił się w sieci [WIDEO]

07.07.2021 09:28

"Sukcesja" powraca z 3. sezonem! Data premiery nowych odcinków nie została wprawdzie jeszcze ujawniona, ale za to możemy nacieszyć wzrok ich pierwszym zwiastunem!

Sukcesja sezon 3 zwiastun
fot. materiały prasowe HBO

"Revolution will be televised" słyszymy z ust Kendalla Roya w pierwszym zwiastunie 3. sezonu "Sukcesji". Rewolucja w rodzinie Royów nadchodzi, a my będziemy jej świadkami już jesienią 2021 roku. Zobaczcie przedsmak tego, co czeka zepsutych do szpiku kości bohaterów w nowych odcinkach obsypanego nagrodami serialu HBO.

"Sukcesja" - sezon 3: Zwiastun nowej odsłony hitu HBO trafił do sieci [WIDEO]

Minęły niespełna 2 lata od momentu, kiedy Kendall Roy ogłosił publicznie, że rządy jego ojca się skończyły, wypowiadając tym samym wojnę nestorowi rodu i założycielowi Waystar Royco. Trzeci sezon skupi się na konsekwencjach tego wydarzenia i pokaże, jak przeciwnicy formują szyki w walce o władzę, wpływy i pieniądze. Pierwszy zwiastun 3. sezonu "Sukcesji" dowodzi, że twórcy serialu nie stracili werwy podczas pandemicznej przerwy i w nowych odcinkach wyniosą potyczki, manipulacje i intrygi opakowane w cynizm i gorzkie poczucie humoru na jeszcze wyższy poziom niż dotychczas. Zobaczcie sami:

loader

"Sukcesja" - Kiedy premiera 3. sezonu?

HBO dawkuje przyjemności fanom swojego hitu, dlatego mimo pojawienia się pierwszego zwiastuna, wciąż nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie "Sukcesja" powróci z 3. sezonem. Wiemy natomiast, że powrócą w nim Jeremy Strong, Brian Cox, Kieran Culkin, Sarah Snook, Matthew Macfadyen i Nicholas Braun wcielający się w przedstawicieli skłóconego rodu. W nowych odcinkach dołączą do nich m.in. Alexander Skarsgard i Adrien Brody, których niestety nie pokazano jeszcze w powyższym zwiastunie. Pozostaje nam zatem czekać na kolejny trailer i odliczać dni do premiery 3. sezonu "Sukcesji".

RadioZET.pl/Collider

Zobacz także