Zamknij

Stumptown: Robin z "Jak poznałem waszą matkę" w nowym serialu. Kiedy premiera?

Roksana Orlicka
16.01.2020 10:37

"Jak poznałem waszą matkę" to jeden z najpopularniejszych sitcomów na świecie. Aktorka, która wcielała się w Robin, została obsadzona w nowej produkcji. Mowa o serialu "Stumptown". Cobie Smulders zagra weterankę wojenną, która ma skomplikowane życie. Kiedy premiera i gdzie można oglądać serial?

Stumptown: Robin z "Jak poznałem waszą matkę" w nowym serialu. Kiedy premiera?
fot. East News

Stumptown: Robin z "Jak poznałem waszą matkę" w nowym serialu. Kiedy premiera? Cobie Smulders jest głównie kojarzona z Robin. Wcielała się w tą postać przez 10 lat w serialu "Jak poznałem waszą matkę". Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo, ostatnio mogliśmy ją oglądać w filmie "Avengers: Koniec gry". Smulders dostała angaż w serialu "Stumptown" opartym na powieści o tej samej nazwie. Kiedy premiera?

Stumptown: Cobie Smulders z "Jak poznałem waszą matkę" w nowej produkcji

"Stumptown" to serial, który niedługo zadebiutuje na antenie FOX. Opowiada on o przychodach Dex Pariosem, bystrej byłej weteranki armii amerykańskiej, która średnio radzi sobie ze swoim życiem prywatnym. Ma długi hazardowe, skomplikowane życie miłosne, a do tego musi się zająć bratem mieszkającym w Portland. Dex jest świetnym prywatnym detektywem, jednak lokalna policja nie chce z nią współpracować. W głównej roli zobaczymy kanadyjską aktorkę znaną z serialu "Jak poznałem waszą matkę", Cobie Smulders

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

W serialu występują również Michael Ealy, Adrian Martinez, Jake Johnson czy Camryn Manheim. Poniżej można zobaczyć zapowiedź serialu "Stumptown".

Premiera serialu "Stumptown" jest zaplanowana na poniedziałek, 3 lutego 2020. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 21:05 na kanale FOX. Serial będzie można oglądać w każdy poniedziałek.

Zobacz także: The Walking Dead: Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki 10. sezonu

 

RadioZET.pl/RO