Zamknij

"Stulecie Winnych": w kogo wcieli się Małgorzata Socha? Jej postać sporo namiesza!

08.03.2021 13:49
"Stulecie Winnych": w kogo wcieli się Małgorzata Socha? Jej postać sporo namiesza!
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News (zdjęcie poglądowe)

"Stulecie Winnych" z nowym czarnym charakterem. W złowieszczą Inę Komornicką wcieli się popularna aktorka, Małgorzata Socha. Co wiemy o jej postaci?

"Stulecie Winnych" powróciło z 3. sezonem. W nadchodzących odcinkach na ekranie zawita Małgorzata Socha, która wcieli się w wielką gwiazdkę kina Inę Komornicką. Aktorka zdradziła szczegóły związane ze swoją postacią.

"Stulecie Winnych" - Małgorzata Socha jako czarny charakter

Fabuła 3. sezonu serialu "Stulecie Winnych" skupia się przede wszystkim na losach Kasi i Basi - córek Mani Winnej. Kasia postanowi spełnić swoje marzenie i zostać aktorką. Ojciec poprze jej decyzję, wierząc w talent córki. Matka zaś pozostanie sceptyczna obawiając się, że świat kina sprowadzi na jej córkę wyłącznie kłopoty. Niestety, nie pomyli się.

Na łamach serwisu Superseriale.se.pl pojawiła się wypowiedź Małgorzaty Sochy, która zagra... rywalkę Kasi Winnej. Aktorka zdradziła, że jej bohaterka - Ina Komornicka - będzie nie tylko wielką aktorką, ale także próżną kobietą, która nie wybaczy młodej Kasi romansu z jej mężem Adamem. Małgorzata Socha wyznała, że odgrywana przez nią Ina inspirowana jest Niną Andrycz i stanowczo namiesza w życiu bohaterów serialu.

"Stulecie Winnych" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu "Stulecie Winnych" emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20:15 TVP 1. Wszystkie dotychczasowe odcinki dostępne są również w serwisie Vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl