Zamknij

"Stulecie Winnych" powróci z 3. sezonem. Kiedy premiera w TVP1?

04.01.2021 14:54

"Stulecie Winnych" to popularny serial kostiumowy emitowany przez Telewizję Polską. Ogłoszono właśnie, że czeka nas premiera nowych odcinków. Kiedy 3. sezon serialu "Stulecie Winnych" zawita na antenie TVP1?

"Stulecie Winnych" powróci z 3. sezonem. Kiedy premiera w TVP1?
fot. Fot Magdalena Gorfinska/TVP/East News

"Stulecie Winnych" cieszy się dużą popularnością. Kostiumowy serial, traktujący o losach wielopokoleniowej rodziny, zaskarbił sobie serca Polaków i już wkrótce powróci z nowymi odcinkami. Kiedy premiera 3. sezonu "Stulecia Winnych"?

"Stulecie Winnych" - 3. sezon w TVP1

"Stulecie Winnych" stanowi telewizyjną adaptację trzytomowej sagi autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Akcja zarówno powieści, jak i serialu, rozpoczyna się w dniu wybuchu I Wojny Światowej i przedstawia historię tytułowej rodziny z Brwinowa. 

Zobacz także

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, akcja 3. sezonu serialu "Stulecie Winnych" osadzona została w latach 1956-1976. W rolach głównych powrócą Jan Wieczorkowski, Arkadiusz Janiczek, Katarzyna Kwiatkowska, Barbara Wypych, Patryk Szwichtenberg, Piotr Rogucki, Stefan Pawłowski, Mateusz Janicki oraz Lesław Żurek. Do obsady dołączyły również Urszula Grabowska i Magdalena Walach.

"Stulecie Winnych" - kiedy premiera 3. sezonu?

Emisja 3. sezonu "Stulecia Winnych" ma ruszyć na przełomie lutego i marca 2021 roku. Serial zajmie miejsce "Osieckiej" i będzie można go oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20:15 na antenie TVP1.

loader

Zobacz także