Zamknij

"Stulecie Winnych": potwierdzono, że będzie 5. sezon. Co już wiadomo?

17.05.2022 13:51

"Stulecie Winnych" to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Już teraz potwierdzono, że "Stulecie Winnych" doczeka się 5. sezonu Co już wiadomo na ten temat?

Stulecie Winnych
fot. Mieczysław Włodarski/REPORTER/East News

"Stulecie Winnych": potwierdzono, że będzie 5. sezon. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów losów słynnej polskiej rodziny. Widzowie nie będą musieli się żegnać z Winnymi, bo powstanie kolejny sezon serialu. Co już wiadomo?

Zobacz także: "Nowy Eden", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Stulecie Winnych": potwierdzono, że będzie 5. sezon. Co już wiadomo?

"Stulecie Winnych" to polski serial, którzy przedstawia losy rodziny Winnych. Akcja rozgrywa się na przestrzeni stu lat i jest oparta na motywach książki Ałbeny Grabowskiej. Czwarty sezon poruszył ważne wątki historyczne - między innymi wątek wyborów parlamentarnych. Wiele też wydarzyło się w życiu bohaterów, a niektóre wątki nie zostały zamknięte. Telewizja Polska potwierdza, że nakręci kolejny sezon "Stulecia Winnych".

Akcja nowych odcinków rozpocznie się w 1989 roku. W dużej mierze życie bohaterów bardzo się zmieni, a widzowie będą mogli zobaczyć, jak sobie oni poradzą ze zmianami ustrojowymi w Polsce.

loader

"Stulecie Winnych": kiedy premiera 5. sezonu serialu?

5. sezon "Stulecia Winnych" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Można jednak zakładać, że serial zadebiutuje w 2023 roku.

Zobacz także: „The Boys“: nowy wybuchowy zwiastun 3. serii. Soldier Boy kluczem do zgładzenia Homelandera? [WIDEO]

RadioZET.pl