Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 9 - STRESZCZENIE. Ślub Pawła z jedną z bliźniaczek! [22.02]

18.02.2021 12:32

Streszczenie 9. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 9. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 9 - STRESZCZENIE. Ślub Pawła z jedną z bliźniaczek! [22.02]
fot. VIPHOTO/East News

"Stulecie Winnych", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 9 - streszczenie

Streszczenie 9. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

W sierpniu 1932 roku Paweł postanawia nie czekać dłużej na Anię i oświadcza się jej siostrze. Ślub Mani i Pawła wzbudza powszechną radość. Jedynie Ania wydaje się smutna i tuż po zaślubinach wraca do Warszawy, a ilekroć wraca do Brwinowa, unika kontaktu z siostrą i szwagrem. Jasiek Winny pomaga przy remoncie pałacu Wieruszów i liczy, że Łucja wreszcie ujrzy w nim mężczyznę godnego uwagi. Tej jednak nie obchodzą romantyczne uniesienia, a europejski wystrój domu. Ojciec postanawia sprowadzić dla niej włoskiego stolarza imieniem Guido. Mężczyzna ma jednak problem z tolerancją polskiego jedzenia i na pomoc wezwana zostaje Bronia. Kobieta szybko odnajduje wspólny język z artystą. Tymczasem małżeństwo Mani i Pawła przechodzi kryzys, gdyż mężczyzna unika bliskości z żoną. 

loader

"Stulecie Winnych", odcinek 9 - gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w poniedziałek 22 lutego 2021 roku o godzinie 21:50 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.