Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 8 - STRESZCZENIE. To już koniec Ani i Pawła? [18.02]

17.02.2021 12:47

Streszczenie 8. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 8. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 8 - STRESZCZENIE. To już koniec Ani i Pawła? [18.02]
fot. M. Gorflinska G/ East News

"Stulecie Winnych", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 8 - streszczenie

Streszczenie 8. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Ania i Mania przygotowują się do matury. Druga z dziewcząt zamierza wrócić do Brwinowa i wieść spokojne, rodzinne życie. Druga zaś marzy o pozostaniu w Warszawie i kontynuowaniu edukacji. Paweł nie daje jednak za wygraną i odwiedza dziewczynę w stolicy licząc, że wpłynie na jej decyzję. Dziewczyna jest jednak nieustępliwa. Z czasem poznaje dwie osobistości, które stają się jej autorytetem - Janusza Korczaka i Marię Grzegorzewską. Nauka pochłania ją do tego stopnia, że łamie obietnicę złożoną Pawłowi i nie przyjeżdża na festyn do Brwinowa.

W trakcie festynu Łucja po raz pierwszy prezentuje publicznie swoje rysunki, które robią olbrzymie wrażenie na Tadeuszu Wierusz Kowalskiemu - bogatym dyplomacie i właścicielu pałacu w Brwinowie. Jej urodą zachwyca się z kolei Jasiek Winny. Tymczasem Damian Winny oświadcza się ukochanej Zosi. Ich rodzice planują szybkie wesele, zaś Paweł wciąż marzy o zaślubinach z Anią, nie wiedząc o uczuciach, którymi darzy go Mania. Ania zostaje ulubioną uczennicą Janusza Korczaka. Po jednym z wykładów dziewczyna zadaje swojemu mentorowi pytanie, na które odpowiedź zaważy na losach całej trójki: "Czy jeśli dwie bliskie sobie osoby kochają tego samego mężczyznę, to czy jedna wybierając go ma prawo zniszczyć szczęście tej drugiej?".

loader

"Stulecie Winnych", odcinek 8 - gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w czwartek 18 lutego 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/ Vod.tvp.pl