Zamknij

"Stulecie Winnych", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w OSTATNIM odcinku? [15.05]

13.05.2022 12:47

"Stulecie Winnych", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć finałowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 52. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Stulecie Winnych - kadr z serialu
fot. matariały prasowe TVP

"Stulecie Winnych", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć finałowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 52. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 52 - streszczenie

Streszczenie 52. odcinka serialu "Stulecie Winnych" według Teleman.pl prezentuje się następująco:

Winni są podekscytowani pierwszymi wlnymi wyborami do Sejmu i Senatu. Wszyscy członkowie rodu mają nadzieję, że synowi Ani - Michał, który kandyduje jako członek Komitetu Obywatelskiego, zdobędzie mandat. Tymczasem Stasiek nie może odnaleźć się w Brwinowie, ponieważ tęskni za dziewczyną i domem w Izraelu. Ewa martwi się, że chłopak może wpaść w złe towarzystwo. Ignacy zaczyna tracić pamięć i orientację. Tomek i Basia przeżywają natomiast kryzys w małżeństwie. Nawet dorastające córki nie są argumentem za tym, żeby nadal wiązać swoje życie z żoną. Niebawem odbędą się urodziny wujka Władka.

"Stulecie Winnych", odcinek 52 - gdzie i kiedy oglądać?

52. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 8 maja 2022 roku o godzinie 18:30 i 20:15 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl