Zamknij

"Stulecie Winnych", odcinek 50, 51 - STRESZCZENIE. Ignacy podupada na zdrowiu [8.05]

06.05.2022 12:51

"Stulecie Winnych", odcinek 50, 51 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki i o której godzinie? Streszczamy 50. i 51. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

Stulecie Winnych - kadr z serialu
fot. matariały prasowe TVP

"Stulecie Winnych", odcinek 50, 51 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki i o której godzinie? Streszczamy 50. i 51 odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 50 - streszczenie

Streszczenie 50. odcinka serialu "Stulecie Winnych" według Teleman.pl prezentuje się następująco:

Dochodzi do wybuchu w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Radioaktywna chmura zmierza nad Polskę. Basia podaje płyn Lugola swoim bliskim w obawie o ich zdrowie. Ania zaczyna pisać książkę o lisach i sekretach rodziny Winnych. Michał angażuje się w roli fotografa. Tymczasem Ignacy podupada na zdrowiu. Ma coraz częstsze zaniki pamięci. Agnieszka również nie jest w formie, ponieważ bezustannie martwi się o małego Zbysia. Natomiast Małgosia przygotowuje się do egzaminów na medycynę. Dopadają ją jednak wątpliwości - nie jest pewna czy chce być lekarką.

"Stulecie Winnych", odcinek 51 - streszczenie

Streszczenie 51. odcinka serialu "Stulecie Winnych" według Teleman.pl prezentuje się następująco:

Ania oczekuje na Ewę i Stasia. Natomiast Michał ma nadzieję, że spędzi tydzień na Mazurach tylko ze swoją ukochaną. Tymczasem Janusz od 3 lat jest szantażowany i śledzony. Zapewnia władzę, że nie ma dostępu do archiwum umorzonych śledztw. Ciągłe zaszczucie wyczerpuje go psychicznie. Popada w zazdrość. Michał junior postanawia startować do sejmu z listy Solidarności. Dostaje zapewnienie o pomocy w organizacji wieców wyborczych. Wojtek szaleńczo zakochany w Michelle ma nadzieję na jej względy. W tym samym czasie Ula i Jula przygotowują się do matury. Ania zdradza Winnym, że pisze o nich książkę.

"Stulecie Winnych", odcinek 50, 51 - gdzie i kiedy oglądać?

50. i 51. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 8 maja 2022 roku o godzinie 18:30 i 20:15 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl