Zamknij

"Stulecie Winnych", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Jan Paweł II przyjeżdża do Polski [27.03]

Michał Kaczoń
24.03.2022 09:43

"Stulecie Winnych", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 43. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Stulecie Winnych - kadr z serialu
fot. matariały prasowe TVP

"Stulecie Winnych", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 42. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 43 - streszczenie

Streszczenie 43. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Przedstawiciele familii Winnych decydują się urządzić noc wspólnego kolędowania z okazji jasełek. Jasiek jest wyjątkowo dumny ze swojego syna, który jest najlepszym uczniem na roku. Ojciec dzieli się tą informacją z każdym, kto przyjdzie z nim porozmawiać. Andzia i Ania ubóstwiają małego Stasia. 

W tym samym czasie przedstawiciele służb szantażują Jerzyka, a następnie stawiają go w dramatycznej sytuacji. Mężczyzna będzie mógł zachować swój biznes tylko jeśli zacznie donosić na najbliższych. Związek Antka i Mirki rozwija się w dobrym kierunku. Młodzi coraz bardziej się kochają. Źle za to dzieje się w małżeństwie Basi i Tomka. Bliźniaczki słyszą ich ciągłe kłótnie. Tymczasem Kasia poznaje uroczego lekarza, który jest kolegą Ewy z roku. 

Do Polski z pielgrzymką przyjeżdża Jan Paweł II. To wydarzenie daje Winnym nadzieje na lepsze jutro.

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Stulecie Winnych", odcinek 43 - gdzie i kiedy oglądać?

43. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 27 marca 2022 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl