Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 42 - STRESZCZENIE. Karol Wojtyła zostaje wybrany na papieża [20.03]

Sergiusz Kurczuk
18.03.2022 13:14

Streszczenie 42. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 42. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

Stulecie winnych - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Stulecie Winnych", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 42. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 42 - streszczenie

Streszczenie 42. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Mania popada w rozpacz. Na szczęście wspiera ją jej siostra. Ania chce natomiast zjednoczyć tytułową rodzinę i decyduje się zorganizować rodzinne święta. Chciałby znaleźć sposób na sprowadzenie z Izraela Ewy. Niestety nastrój polityczny panujący w Polsce nie sprzyja tego typu pomysłom. Antek powraca do domu po śmierci Lotty i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z pomocą synowi Jaśka przychodzą dziadek i szalona hipiska Mirka. Winni znowu mają nadzieję na lepszy los, gdy docierają do nich informacje o wybraniu Karola Wojtyły na papieża.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Stulecie Winnych", odcinek 42 - gdzie i kiedy oglądać?

42. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 20 marca 2022 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl