Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 41 - STRESZCZENIE. Ryszard siedzi w więzieniu [13.03]

Sergiusz Kurczuk
11.03.2022 15:21

Streszczenie 41. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 41. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

Stulecie winnych - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Stulecie Winnych", odcinek 41 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 41. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 41 - streszczenie

Streszczenie 41. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Ryszard wciąż siedzi w więzieniu mimo amnestii. Mania przestaje powoli wierzyć w powrót męża do domu. Tymczasem Michelle chce oszukać cenzorów. Pracuje nad reportażem z wydarzeń w stoczni, ale chce przekazać swoim odbiorcom prawdziwą relację z tego, co się stało. Życie Stanisława i Andzi zmienia się, gdy pojawia się Jerzyk, który odpowiada za spore zamieszanie. Syn kobiety zamierza powołać do życia własny interes. W tym celu chce wykorzystać warsztat Stanisława, co prowadzi do wielu nieporozumień między bohaterami.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Stulecie Winnych", odcinek 41 - gdzie i kiedy oglądać?

41. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 13 marca 2022 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl