Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 28 - STRESZCZENIE. Winni tracą dom w pożarze [14.03]

12.03.2021 17:44
"Stulecie Winnych" - odcinek 28 - STRESZCZENIE. Winni tracą dom w pożarze [14.03]
fot. Magdalena Gorfinska/TVP/East News

Streszczenie 28. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 28. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 28 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 28. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 28 - streszczenie

Streszczenie 28. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Dom rodziny Winnych trawi pożar. Michał junior niechętnie wraca do nauki gry na skrzypcach, zaś do miasteczka niespodziewanie wraca Jasiek, który dostał pracę w PGR-ze. Winny szybko nawiązuje znajomość z Niemką imieniem Lotta, która została po wojnie w Polsce. Władek nie potrafi pogodzić się z komunistyczną rzeczywistością i mimo swojego wieku, nie pozwala, by syn pomagał mu przy uprawie roli. Kazia nie wie, jak reagować. Tymczasem Kazimierz wychodzi z więzienia i znów burzy spokój Winnych, zaś Ewa i Basia zdają egzaminy na studia. Ku uciesze matek, obie dostają się na medycynę. Kasia zaś postanawia rozpocząć karierę aktorską.

"Stulecie Winnych", odcinek 28 - gdzie i kiedy oglądać?

28. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 14 marca 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1

RadioZET.pl/Teleman.pl