Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 27 - STRESZCZENIE. Michał wychodzi z więzienia [07.03]

05.03.2021 11:42
"Stulecie Winnych" - odcinek 27 - STRESZCZENIE. Michał wychodzi z więzienia [07.03]
fot. Fot Magdalena Gorfinska/TVP/East News

Streszczenie 27. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 27. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 27 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 27. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 27 - streszczenie

Streszczenie 27. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Winni szykują się do ślubu Stanisława i Andzi, jednak kobieta zaskakuje wszystkich stawiając pewne ultimatum. Michał opuszcza więzienne mury, za którymi spędził cztery lata. Czeka na niego ukochana Ania, jednak czy mężczyzna zdoła się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Po śmierci Stalina w Polsce zaszły widoczne zmiany. Porywająca przemowa Gomułki w stolicy daje obywatelom nadzieję na lepsze czasy. Tymczasem życie na wsi toczy się własnym rytmem. Córki Ani i Mani - Ewa, Kasia i Basia - rywalizują o względy przystojnego syna Andzi, Benka. 

"Stulecie Winnych", odcinek 27 - gdzie i kiedy oglądać?

27. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 7 marca 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl