Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 26 - STRESZCZENIE. Andzia ścigana przez sycylijską mafię! [05.03]

04.03.2021 14:46
"Stulecie Winnych" - odcinek 26 - STRESZCZENIE. Andzia ścigana przez sycylijską mafię! [05.03]
fot. Fot Magdalena Gorfinska/TVP/East News

Streszczenie 26. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 26. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 26 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 26. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 26 - streszczenie

Streszczenie 26. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Śmierć Broni załamuje rodzinę Winnych. Zrozpaczony Stanisław nie wie, jak poradzą sobie bez jej zaradności. Ignacy zaskakuje wszystkich informacją, że postanowił odejść ze stanu kapłańskiego. Do Brwinowa wraca Andzia z synami, ścigana przez sycylijską mafię. Jej powrót podnosi na duchu pogrążonego w żałobie Stanisława. Do Łucji dociera, że mimo wydostania się z więzienia, wcale nie jest wolna. Wpadła w sidła Walczaka i nie łatwo będzie się z nich wyplątać. Mania ponownie przygotowuje się do ślubu z Ryszardem, zaś Michał nie może zrozumieć, dlaczego Ania wciąż odmawia mu małżeństwa. Czuje, że kobieta coś przed nim ukrywa. 

"Stulecie Winnych", odcinek 26 - gdzie i kiedy oglądać?

26. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w piątek 5 marca 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl