Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 25 - STRESZCZENIE. Rozstanie Mani i Ryszarda [05.03]

04.03.2021 14:33
"Stulecie Winnych" - odcinek 25 - STRESZCZENIE. Rozstanie Mani i Ryszarda [05.03]
fot. Fot Magdalena Gorfinska/TVP/East News

Streszczenie 25. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 25. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 25 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 25. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 25 - streszczenie

Streszczenie 25. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Do Ryszarda dociera, że Mania wciąż kocha Pawła. Postanawia zatem się wycofać i wyruszyć na zachód. Przed wyjazdem prosi Stanisława, by zaopiekował się Manią i jej dziećmi. Ania konfrontuje się z Kazimierzem. Zarzuca mu, że nie wywiązał się z umowy i nie uratował Bartosiewicza. Tymczasem Michał zauważa, że na budowie dochodzi do ustawicznego łamania prawa. Stara się reagować, co kończy się spięciem z kierownikiem. Łucja wciąż uwodzi Walczaka licząc na jego pomoc, zaś do stolicy przyjeżdża Wanda Wasilewska i wygłasza przejmujące przemówienie. Świadkiem tego jest Jasiek, dla którego kobieta była mentorką. Bronia stara się namówić Stanisława do znalezienia sobie żony. Każe również posłać po księdza Ignacego.

"Stulecie Winnych", odcinek 25 - gdzie i kiedy oglądać?

25. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w piątek 5 marca 2021 roku o godzinie 21:50 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl