Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 24 - STRESZCZENIE. Mania godzi się ze śmiercią Pawła [04.03]

03.03.2021 09:46
"Stulecie Winnych" - odcinek 24 - STRESZCZENIE. Mania godzi się ze śmiercią Pawła [04.03]
fot. Fot Magdalena Gorfinska/TVP/East News

Streszczenie 24. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 24. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 24 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 24. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 24 - streszczenie

Streszczenie 24. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

W Brwinowie panuje powszechna radość, spowodowana przygotowaniami do kolejnego ślubu. Mania ostatecznie godzi się z tym, że Paweł nie wróci i ulega Ryszardowi. Nie zdaje sobie bowiem sprawy, że jej mąż w rzeczywistości żyje i jest torturowany przez  NKWD. Łucja wciąż przebywa w więzieniu. Gdy dociera do niej, że Jasiek jej nie pomoże, zwraca się w stronę Walczaka. Licząc na pomoc mężczyzny w wyjściu na wolność, nawiązuje z nim romans. 

W życiu Michała kolejna dawka dużych emocji. Chce wziąć ślub z Anią, jednak ukochana stale go ignoruje. Co więcej, otrzymuje propozycję pracy przy budowie Pałacu Kultury. Musiałby jednak wstąpić do partii, czemu ostro sprzeciwia się Ania. Między zakochanymi dochodzi o awantury. 

"Stulecie Winnych", odcinek 24 - gdzie i kiedy oglądać?

24. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w czwartek 4 marca 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl