Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 23 - STRESZCZENIE. Ania nękana przez byłego męża [04.03]

03.03.2021 09:29
"Stulecie Winnych" - odcinek 23 - STRESZCZENIE. Ania nękana przez byłego męża [04.03]
fot. Jaroslaw Sadkowski/TVP/East News

Streszczenie 23. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 23. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 23 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 23. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 23 - streszczenie

Streszczenie 23. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Ania wiedzie szczęśliwe rodzinne życie u boku ukochanego. To jednak nie trwa długo, gdyż jej były mąż ponownie daje o sobie znać. Tarasiewicz, teraz zwany Wolskim, ustawicznie nęka Anię, która decyduje się go odszukać. Tymczasem ostrzeżenia, które otrzymywał Michał niestety się sprawdzają - zostaje degradowany przez brak przynależności partyjnej. Mania postanawia czekać na powrót Pawła, tak jak Bronia czekała na Antoniego. Uważa, że to jej obowiązek, czym łamie serce Ryszardowi. Jasiek zaś ponownie ulega Łucji, do której wciąż żywi głębokie uczucia. Kobieta postanawia wykorzystać znajomości zakochanego w niej mężczyzny, by odzyskać utracony majątek.

"Stulecie Winnych", odcinek 23 - gdzie i kiedy oglądać?

23. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w czwartek 4 marca 2021 roku o godzinie 21:50 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl