Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 22 - STRESZCZENIE. Łucja wraca do Brwinowa [03.03]

02.03.2021 17:06
"Stulecie Winnych" - odcinek 22 - STRESZCZENIE. Łucja wraca do Brwinowa [03.03]
fot. M. Gorflinska G/ East News

Streszczenie 22. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 22. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 22 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 22 odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 22 - streszczenie

Streszczenie 22. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Przenosimy się do 1950 roku. Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a Ania szybko podpada dyrektorce. Kobiecie nie podobają się jej metody wychowawcze, niezgodne z ideałami komunistycznymi. Ryszard podejrzewa, że Mania wciąż czeka na powrót Pawła. Bronia postanawia interweniować i rozmówić się z wnuczką. Michał pracuje jako główny inżynier przy budowie osiedla MDM w Warszawie. Dowiaduje się od kierownika, że brak przynależności do partii może go kosztować utratę pracy. Gdy na placu budowy spotyka rudą asystentkę architekta, powracają wspomnienia o Ani. Mężczyzna zwierza się Ignacemu z tęsknoty za utraconą ukochaną. Do Brwinowa powraca Łucja, która zamierza odzyskać rodzinny majątek. Bliscy obawiają się, jak na jej powrót zareaguje Jasiek.

"Stulecie Winnych", odcinek 22 - gdzie i kiedy oglądać?

22. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w środę 3 marca 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl