Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 20 - STRESZCZENIE. Wybucha powstanie [02.03]

25.02.2021 12:33
"Stulecie Winnych" - odcinek 20 - STRESZCZENIE. Wybucha powstanie [02.03]
fot. M. Gorflinska G/ East News

Streszczenie 20. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 20. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 20 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 20 odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 20 - streszczenie

Streszczenie 20. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Wybucha powstanie warszawskie. Ania wydaje na świat synka i nadaje mu imię Michał. Bliscy wspierają kobietę, choć nie mają pojęcia, kto jest ojcem dziecka. Śniegocki odwiedza Ignacego. Spotkanie kończy się tym, że mężczyzna dołącza do powstańców. Krysia również odwiedza księdza, w towarzystwie swojego 14-letniego syna. Oboje zajmują się roznoszeniem meldunków. Michał staje na czele własnego oddziału i wkrótce docierają do niego wieści o zbombardowaniu kościoła Ignacego. Duchowny zdołał jednak ocaleć i przyłączył się do żołnierzy. Michał zostaje ciężko ranny.

Mania coraz częściej odwiedza Turczyńską, która ukrywa u siebie żydów, oraz bawi się z dziećmi. Stawisko mieści wielu gości, co wzbudza niepokój Anny. Kobieta boi się, że wkrótce zabraknie im zapasów, jednak Jarosław przekonuje ją, że muszą kontynuować swoją misję. 

"Stulecie Winnych", odcinek 20 - gdzie i kiedy oglądać?

20. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć we wtorek 2 marca 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl