Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 19 - STRESZCZENIE. Śmierć Róży i Kazimierza [02.03]

25.02.2021 12:16
"Stulecie Winnych" - odcinek 19 - STRESZCZENIE. Śmierć Róży i Kazimierza [02.03]
fot. M. Gorflinska G/ East News

Streszczenie 19. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 19. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 19. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 19 - streszczenie

Streszczenie 19. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

W warszawskim getcie trwają walki. Róży i jej córce udaje się uciec na aryjską stronę i znajdują schronienie w Stokrotce. Ania opracowuje plan przewiezienia ich do Brwinowa. Pomaga jej w tym Michał, co powoduje, że młodzi zbliżają się do siebie. Kazimierz również decyduje się pomóc, jednak nie za darmo. Róża obiecuje mu pieniądze i biżuterię, ten jednak upiera się, że ma jeszcze odbyć z nim stosunek. Przyłapuje ich Ania. Róża wpada w panikę i ucieka na ulicę. Kazimierz rusza za nią i oboje giną rozstrzelani przez Niemców. 

Ania zabiera córkę Róży - Idę - do kościoła, prosząc o chrzest dla małej. Ignacy nadaje jej imię Ewa i pozwala uciekinierom skryć się w swoim domu. Gdy zjawia się Jamroży, bohaterowie wyczuwają kłopoty. Stanisław zostaje zaskoczony przez Helę, gdy kończy trumnę, w której zamierza transportować broń. Gdy wyrusza z całym ładunkiem, wpada w ręce żandarmów.

"Stulecie Winnych", odcinek 19 - gdzie i kiedy oglądać?

19. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć we wtorek 2 marca 2021 roku o godzinie 21:50 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl