Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 18 - STRESZCZENIE. Ania porzuca męża i zostaje aresztowana! [01.03]

25.02.2021 12:03
"Stulecie Winnych" - odcinek 18 - STRESZCZENIE. Ania porzuca męża i zostaje aresztowana! [01.03]
fot. M. Gorflinska G/ East News

Streszczenie 18. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 18. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 18 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 18. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 18 - streszczenie

Streszczenie 18. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

W małżeństwie Ani i Kazimierza dochodzi do coraz częstszych spięć. Kobieta wyznaje Ignacemu, że podejście jej męża do Żydów wzbudza w niej odrazę. W kawiarni spotyka Michała - mężczyznę, którego dręczą wyrzuty sumienia związane ze śmiercią jego żony. Ania usiłuje go pocieszyć. Następnie do lokalu wpada Róża, która opuściła getto, by zdobyć lekarstwa dla dziecka. Ania przychodzi jej z pomocą. 

Kazimierz kontynuuje swój biznes, a kolejna kłótnia z żoną kończy się jej odejściem. Ania postanawia porzucić męża i wychodzi z domu nie zważając na godzinę policyjną. Wkrótce zostaje aresztowana. Jasiek haruje w radzieckim łagrze, przez co podupada na zdrowiu. Gdy lekarz rozkłada ręce, inni więźniowe postanawiają zaprowadzić Winnego do znachorki. Stanisław przechowuje u siebie broń i amunicję przeznaczone dla partyzantów. Docierają do niego wieści o zrzucie cichociemnych. Anna Iwaszkiewicz wdziera się do getta i odnajduje Karwassera.

"Stulecie Winnych", odcinek 18 - gdzie i kiedy oglądać?

18. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w poniedziałek 1 marca 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl