Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 17 - STRESZCZENIE. Irena znika bez śladu [01.03]

25.02.2021 11:52
"Stulecie Winnych" - odcinek 17 - STRESZCZENIE. Irena znika bez śladu [01.03]
fot. M. Gorflinska G/ East News

Streszczenie 17. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 17. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 17 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 17. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 17 - streszczenie

Streszczenie 17. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

W okupowanej Warszawie panuje coraz większy terror. Ania, uciekając przed hitlerowcami, znajduje schronienie w kawiarni. Właściciele lokalu oferują jej pracę. Hela wciąż pomaga Winnym, jednak nie bezinteresownie. Iwaszkiewiczowie opracowują plan pomocy dla Karwasserów uwięzionych w warszawskim getcie. Mania dowiaduje się od teściowej o odwiedzinach Pawła. Kazimierz wszczyna kolejne awantury. Wyśmiewa pracę Ani i choć pomaga jej w kwestii rozwożenia krochmalu, wymusza na klientach większe opłaty. Opracowuje również biznes zaopatrywania piekarni w mąkę, którą planuje pozyskiwać za pomocą młyna Bartoszewiczów. Krysia wpada w tarapaty. Otrzymuje kosz, w którym znajduje się żydowskie dziecko. Jego płacz zwraca uwagę niemieckiego patrolu i kobieta musi ratować się ucieczką. Irena znika bez śladu, zaś u Stanisława zjawiają się żandarmi, którzy rozkazują mu wykonanie dwóch szubienic.

"Stulecie Winnych", odcinek 17 - gdzie i kiedy oglądać?

17. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w poniedziałek 1 marca 2021 roku o godzinie 21:50 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl