Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 14 - STRESZCZENIE. Antoni ginie, Mania rodzi bliźnięta [24.02]

23.02.2021 14:30

Streszczenie 14. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 14. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 14 - STRESZCZENIE. Antoni ginie, Mania rodzi bliźnięta [24.02]
fot. M. Gorflinska G/ East News

"Stulecie Winnych", odcinek 14 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 14. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 14 - streszczenie

Streszczenie 14. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Antoni zostaje zabity, zaś Paweł o mały włos nie wpada w ręce Niemców, szukając lekarza dla rodzącej Mani. Ratuje go Antek Jamroży. Ania rozkazuje szwagrowi, by wyznał żonie, że tylko ją kocha. Mania rodzi bliźniaczki, którym nadaje imiona Kasia i Basia. Po porodzie zaniedbuje jednak dzieci. Bliscy martwią się stanem Broni, która przygotowuje ciało męża do pochówku. Ignacy nie zjawia się na pogrzebie, gdyż utknął w bombardowanej Warszawie. Stanisław przeżywa nalot w drodze do domu, a w willi Wieruszów powstaje szpital polowy. Kazia i Anna z córkami pomagają rannym, a miejsce zastrzelonego doktora Brzozowskiego zajmuje młody lekarz Granatowicz. Jasiek zostaje żołnierzem WP, a Kazia z całych sił stara się powstrzymać syna. Wkrótce Władek informuje o ataku Sowietów na Polskę.

loader

"Stulecie Winnych", odcinek 14 - gdzie i kiedy oglądać?

14. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w środę 24 lutego 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

RadioZET.pl/Teleman.pl