Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 12 - STRESZCZENIE. Jasiek trafia do aresztu [23.02]

22.02.2021 10:57

Streszczenie 12. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 12. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 12 - STRESZCZENIE. Jasiek trafia do aresztu [23.02]
fot. Jakub Kaminski/East News

"Stulecie Winnych", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 12. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 12 - streszczenie

Streszczenie 12. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Lato 1939 roku zbliża się wielkimi krokami. Wojna w Europie wydaje się już tylko kwestią czasu. Żydzi z Brwinowa masowo emigrują do Ameryki, zaś Guido wywozi żonę i dzieci do rodzinnych Włoch. Wieruszowie także rozważają wyjazd, zaś inni wciąż liczą, że wszystko wróci do normy. Ania poznaje literata z Krakowa, Kazimierza Tarasiewicza, i planuje z nim wspólną przyszłość. Mania zaś spodziewa się kolejnego dziecka.

Relacja Łucji i Jaśka jest coraz bliższa, co zmuszą Bronię do wyznania prawdy Stanisławowi. Łucja nabiera przekonania, że przybrana rodzina planuje ją porzucić. W sekrecie postanawia zatem uciec wraz z ukochanym, w ataku rozpaczy niszczy cenną srebrną papierośnicę. Wieruszowie oskarżają o jej kradzież Jaśka. Mężczyzna trafia do aresztu.

loader

"Stulecie Winnych", odcinek 12 - gdzie i kiedy oglądać?

12. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć we wtorek 23 lutego 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.