Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 10 - STRESZCZENIE. Stanisław zauroczony Andzią? [22.02]

19.02.2021 12:16

Streszczenie 10. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 10. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 10 - STRESZCZENIE. Stanisław zauroczony Andzią? [22.02]
fot. M. Gorflinska G/ East News

"Stulecie Winnych", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 10 - streszczenie

Streszczenie 10. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Przenosimy się do maja 1935 roku. Ania kończy studia z wyróżnieniem i tytułem jednej z najlepszych studentek Janusza Korczaka, w związku z czym nie ma problemu ze znalezieniem pracy. Wraca do rodzinnego miasta, by rozpocząć pracę w miejscowej szkole. Po pewnym czasie Antek Jamroży zaprasza ją na randkę. Tymczasem w małżeństwie Mani i Pawła nie układa się najlepiej. Siostra Ani nie potrafi pojąć, dlaczego mężczyzna się z nią ożenił, skoro jej nie kocha. 

Łucja walczy z macochą o uwagę i względy ojca. Jej trudny charakter daje się we znaki również Jankowi Winnemu, którym dziewczyna manipuluje. W jej sidła wpada nawet dyrektorka szkoły, której Łucja proponuje... oszustwo! U Winnych zjawia się Andzia w towarzystwie swojego nastoletniego syna. Jej uroda szybko przykuwa uwagę Stanisława. Ma jednak rywala w osobie włoskiego stolarza Guido.

loader

"Stulecie Winnych", odcinek 10 - gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w poniedziałek 22 lutego 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.