Zamknij

Paweł Małaszyński w obsadzie "Stulecia Winnych 4". Kogo zagra? [ZDJĘCIE]

19.10.2021 12:21

"Stulecie Winnych" powróci z 4. sezonem, w którym poznamy kilku nowych bohaterów. W jednego z nich wcieli się znany polski aktor - Paweł Małaszyński. Co wiemy o jego roli i kiedy premiera nowych odcinków "Stulecia Winnych"?

Paweł Małaszyński w obsadzie "Stulecia Winnych 4". Kogo zagra? [ZDJĘCIE]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News (zdjęcie poglądowe)

Paweł Małaszyński to polski gwiazdor, znany z takich produkcji, jak "Magda M.", "Przyjaciółki", "Jack Strong", "Sęp" czy "Katyń". Teraz zaś dołączył do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat - "Stulecia Winnych". Co wiemy o jego angażu? Pierwsze szczegóły poniżej.

"Stulecie Winnych 4": Paweł Małaszyński w obsadzie

Akcja 4. sezonu "Stulecia Winnych" rozgrywać się będzie w latach 1976-1989. Zobaczymy, jak w Polsce wybuchają strajki, a partia staje się wrogiem narodu. Ponadto, zgodnie z zapowiedziami, noc ogłoszenia Stanu Wojennego zbierze krwawe żniwo wśród tytułowej rodziny.

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, w nadchodzących odcinkach poznamy kilka nowych twarzy. Do obsady dołączyli bowiem Paweł Małaszyński, Andrzej Andrzejewski ("Symetria", "Kac Wawa"), Jacek Knap ("Miłość do kwadratu") i Zofia Stafiej ("25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"). Niestety, na obecną chwilę nie ujawniono szczegółów związanych z odgrywanymi przez nich bohaterami.

"Stulecie Winnych 4": kiedy premiera?

Nie znamy też daty premiery 4. sezonu "Stulecia Winnych". Wiemy jedynie, że nowe odcinki zawitają na antenie Telewizji Polskiej w 2022 roku

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl