Zamknij

"Stranger Things" sezon 5: wiemy ile odcinków będzie liczył finał hitu Netflix

26.08.2022 13:27

Scenarzyści serialu "Stranger Things" potwierdzili, ile odcinków będzie miał finałowy sezon słynnego serialu Netflix.

Stranger Things - Millie Bobby Brown, Paul Reiser - kadr z serialu Netflix
fot. Everett Collection/East News

Dopiero co zakończył się 4. sezon "Stranger Things", a twórcy już pracują nad kontynuacją, która będzie jednocześnie finałem hitu Netflix. Ile odcinków będzie miał 5. sezon serialu?

"Stranger Things" sezon 5: ile odcinków będzie miał finał serialu?

"Stranger Things" to wciąż jeden z najpopularniejszych tytułów dostępnych w ofercie platformy Netflix. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć dalszy ciąg przygód dzieciaków z Hawkins. Obecnie fani czekają na 5. i ostatni sezon, nad którym już rozpoczęto prace.

Na oficjalnym Twitterze scenarzystów "Stranger Things" pojawiło się zdjęcie, które potwierdza, jak długi będzie ostatni sezon serialu.

Na fotografii widzimy tablicę, na której znajduje się pusta tabelka, będąca planem nadchodzącego sezonu "Stranger Things". Wyraźnie widać, że odcinków będzie 8. Ta informacja nie powinna być zaskoczeniem dla widzów produkcji, ponieważ sezony 1-3 również miały po 8 odcinków. Wyjątkiem jest jedynie sezon 4. który miał jeden odcinek więcej. Wcześniej Matt Duffer - współtwóca "Stranger Things" potwierdził również, że odcinki 5. sezonu będą miały bardziej konwencjonalny czas trwania. W 4. sezonie pojawiały się długości, którymi mogą się pochwalić filmy pełnometrażowe. Zapowiedziano też, że w finale nie pojawią się nowi główni bohaterowie, a bracia Duffer chcą zachować prostotę 1. sezonu. Czeka na więc powrót do korzeni. 

"Stranger Things" sezon 5: kiedy premiera na Netflix?

W serialu braci Duffer występują Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Joe Keery, Charlie Heaton, Sadie Sink, Maya Hawke, Priah Ferguson, Cara Buono i Brett Gelman. Na piąty i ostatni sezon serialu, będziemy musieli poczekać co najmniej kilkanaście miesięcy. Na razie nie zdradzono daty jego premiery.    

loader

RadioZET.pl/Twitter