Zamknij

Deadpool w "Stranger Things"? Twóca serialu zapowiada występ gościnny Ryana Reynoldsa

02.06.2022 11:34
Ryan Reynolds
fot. Invision/Invision/East News

Czy w 5. sezonie "Stranger Things" zobaczymy Ryana Reynoldsa? Jeden z twórców hitu Netflix ma nadzieję, że aktor wystąpi w którymś z nadchodzących odcinków.

4. sezon "Stranger Things" podbija świat. Mimo że jeszcze się nie zakończył twórcy już myślą o finale hitu Netflix, sugerując, że być może zobaczymy w nim gwiazdora serii "Deadpool".

"Stranger Things" sezon 5: Ryan Reynolds dołączy do obsady serialu Netflix?

Fani "Stranger Things" musieli czekać na nowe odcinki serialu niemal 3 lata. Pierwsza część. 4. sezonu w końcu trafiła na Netflix i jak nietrudno się domyślić, stała się z automatu wielkim światowym hitem.

Z okazji premiery nowego sezonu "Stranger Things" portal The Hollywood Reporter przeprowadził wywiad z jednym z producentów serialu - Shawnem Levym. Filmowiec został zapytany, co sądzi o ewentualnym występie gościnnym w finałowym sezonie produkcji Ryana Reynoldsa, z którym jest związany zawodowo. Levy uznał to za wspaniały pomysł.

Chcę zobaczyć występ gościnny Ryana Reynoldsa we wszystkim. Prawda jest taka, że moja kariera przez ostatnie pół dekady została zdefiniowana przez "Stranger Things" i moją współpracę z Ryanem, więc byłoby to bardzo dziwne, ale satysfakcjonujące widzieć zderzenie tych dwóch światów. Więc Ryanie Reynoldsie, szykuj się na piąty sezon.

Levy był jednym reżyserem filmu "Free Guy" z Reynoldsem w roli głównej. Będzie też odpowiadał za nadchodzącą 3. część "Deadpoola". Czy rzeczywiście dojdzie do zaangażowania aktora w obsadę ostatniego sezonu "Stranger Things"? Trudno powiedzieć. Na razie wypowiedź filmowca należy potraktować jako żart.

"Stranger Things" sezon 4: kiedy premiera 2. części na Netflix?

 Obecnie Netflix podzielił się pierwszą częścią nowej historii. Odcinki 8 i 9 trafią do bazy platformy już 1 lipca 2022 roku. W serialu braci Duffer występują Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Joe Keery, Charlie Heaton, Sadie Sink, Maya Hawke, Priah Ferguson, Cara Buono i Brett Gelman. Na piąty i ostatni sezon serialu, będziemy musieli poczekać co najmniej kilkanaście miesięcy.

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter