Zamknij

„Stranger Things“, sezon 4, cz. 2 – pierwszy teaser nowych odcinków [WIDEO]

10.06.2022 12:00

„Stranger Things“ święci tryumfy na platformie Netflix. Nowe odcinki trafiły na platformę w piątek 27 maja i z marszu stały się na pierwszej pozycji oglądalności na całym świecie. Ci, którzy obejrzeli już wszystkie odcinki, mogli zobaczyć pierwszy teaser finałowych dwóch odcinków. Teraz materiał trafił do sieci. Czego możemy spodziewać się po „części 2”?

Stranger Things 4 - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Stranger Things 4” od kilku dni święci tryumfy w serwisie Netflix. Pierwsze siedem ponad godzinnych odcinków trafiło na platformę w piątek 27 maja, z marszu stając się globalnym hitem. Nowy sezon był mroczniejszy, brutalniejszy i bardziej dojrzały, a akcja odcinka nr 4 wywindowała hit Kate Bush z powrotem na listy przebojów, po 37 latach od debiutu. Teraz fani, którzy obejrzeli ciurkiem wszystkie siedem odcinków, odliczają dni do piątku 1 lipca, kiedy w serwisie zawitają dwa finałowe odcinki 4. sezonu. Niecierpliwi otrzymali właśnie krótki teaser części 2.

„Stranger Things”, sezon 4, część 2 – zwiastun teaserowy

Widzowie, którzy skończyli 7. Odcinek mogli zobaczyć po napisach krótki teaser finałowych odcinków. Teraz materiał zadebiutował także w sieci. Materiał prezentuje się następująco:

Stranger Things”, sezon 4, część 2 – kiedy premiera?

Dwa finałowe odcinki 4. Serii, trwająca ok. 1,5 i 2,5 godziny, zadebiutują na platformie już w piątek 1 lipca.

loader

Czytaj także: „Stranger Things”: 10 produkcji dla fanów hitu Netflixa, które warto znać [LISTA+WIDEO]

RadioZET.pl/YouTube

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix