Zamknij
Stranger Things 4 - kadr z serialu
  • Stranger Things 4 (4)
  • Stranger Things 4 (1)
  • Stranger Things 4 (11)
  • 12 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

„Stanger Things“ powraca. Netflix pokazał właśnie pierwsze zdjęcia z nowego sezonu jednego ze swoich największych hitów. Co zdradzają fotografie?

Stranger Things”: nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Szefowie Netflixa zaprezentowali właśnie serię fotosów z czwartego sezonu jednego ze swoich największych hitów. Co nowe materiały mówią nam o zbliżającym się sezonie?

„Stanger Things”, sezon 4  - kiedy premiera?

Czwarty sezon ma być podzielony na dwie części, podobnie jak ostatni sezon „Domu z papieru”. Pierwszą partię nowych odcinków zobaczymy już 27 maja, a kolejna transza odcinków pojawi się na platformie 1 lipca. Wiadomo także, że serial otrzymał zamówienie na piąty, finałowy sezon. Na razie jednak nieznana jest data premiery tej części historii (byłych) mieszkańców Hawkins.

loader

„Stranger Things”, sezon 4 – galeria fotosów 

Nowe fotografie przedstawiają większość członków obsady w nowych, zaskakujących sytuacjach. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć chociażby ogolonego na łyso komendanta Jima Hoopera w śnieżnej więziennej lokalizacji, czy Joyce na tle rozbitego samolotu. Fotografie pokazują naszych bohaterów w nowych i znajomych sytuacjach  - znalazło się nawet miejsce dla kadru łudząco przypominającego słynne sceny pierwszego sezonu, gdy grupa jeździła na rowerach. Cała galeria dostępna jest na dole tego newsa

Czytaj także: HBO pracuje nad 4. sezonem "Detektywa". Internauci są zachwyceni

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET