Zamknij

Ekipa "Stranger Things" w domu Creela. Netflix pokazał fragment 4. sezonu [WIDEO]

25.09.2021 20:24

Netflix pokazał pierwszy fragment wyczekiwanego 4. sezonu "Stranger Things". W zaprezentowanym materiale główni bohaterowie odwiedzają upiorny dom Creela.

Stranger Things 4 pierwszy fragment
fot. "Stranger Things 4" - kadr z serialu

"Stranger Things 4" w końcu nadchodzi! Po dwóch latach oczekiwania w końcu możemy zobaczyć pierwszy fragment nowego sezonu. Netflix przedstawił go podczas swojego pierwszego światowego wydarzenia dla fanów o dźwięcznej nazwie "Tudum".

"Stranger Things": Ekipa w domu Creela - pierwszy fragment 4. sezonu [WIDEO]

Victor Creel to nowa postać, która pojawi się w 4. sezonie "Stranger Things". Mężczyzna jest pacjentem szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa po tym, jak w latach 50. dokonał krwawego morderstwa. W pierwszej zapowiedzi 4. sezonu widzimy, jak Steve, Dustin, Lucas, Max, Robin i Nancy odwiedzają opuszczony dom Creela. Przyglądamy się też scenom z życia tajemniczego bohatera. Zobacz teaser "Stranger Things 4":

loader

ZOBACZ TEŻ: "Stranger Things" ma już 5 lat! Jak zmieniły się gwiazdy serialu? [GALERIA]

"Stranger Things 4" - Kiedy premiera na Netflix?

Twórcy "Stranger Things" pojawili się na wirtualnej scenie "Tudum" w towarzystwie Joe'a Keery'ego i Gatena Matarazzo, by zapowiedzieć pierwszy klip z 4. sezonu "Stranger Things". W wydarzeniu wzięli też udział Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin i Millie Bobby Brown. Niestety żadna z gwiazd czy twórców nie zdradziła dokładnej daty premiery "Stranger Things 4". Wciąż wiemy jedynie, że nowe odcinki zadebiutują w 2022 roku.

RadioZET.pl/Netflix