Zamknij

"Stranger Things": David Harbour zdradził, jakiego błędu nie popełnią twórcy serialu

12.10.2021 15:26

Kolejny sezon "Stranger Things" zbliża się wielkimi krokami. David Harbour, odtwórca roli Hoppera, zdradził jakiego błędu nie popełnią twórcy serialu. Kiedy możemy się spodziewać premiery? Podajemy szczegóły.

Stranger Things
fot. Materiały prasowe Netflix

"Stranger Things": David Harbour zdradził, jakiego błędu nie popełnią twórcy serialu. Na premierę "Stranger Things", czyli niekwestionowanego hitu Netflixa, przyjdzie jeszcze poczekać. Na całe szczęście fani serialu mogą liczyć na aktorów, którzy od czasu do czasu zdradzą, co się wydarzy w nowych epizodach.

Zobacz także"Stranger Things": Netflix zapowiada spin-offy serialu. O czym opowiedzą?

"Stranger Things": David Harbour zdradził, jakiego błędu nie popełnią twórcy serialu

"Stranger Things" nie ukaże się w 2021 roku, jednak już teraz pojawiają się szczegóły dotyczące tego, czego możemy się spodziewać. David Harbour, wcielający się w Hoppera, podzielił się kilkoma ciekawostkami podczas New York Comic Con. Aktor zdradził, że przedstawiane w serialu wątki służą większemu celowi, dlatego są tak różnorodne i rozbudowane. W ten sposób Harbour nawiązał do zwiastunów "Stranger Things", które ukazały się do tej pory. Każdy z nich przedstawiał zupełnie odrębny rozdział. 

David Harbour ujawnił, że w nowym sezonie widzowie otrzymają odpowiedzi na wiele pytań. Co ciekawe, aktor dodał, że twórcy serialu "Stranger Things" robią, co w ich mocy, żeby zakończenie serialu nie było na miarę tego w "Lost". 

"Stranger Things": kiedy premiera nowego sezonu na Netflix?

Nowy sezon "Stranger Things" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Wiadomo, że serial trafi na Netflix w 2022 roku, jednak na szczegóły trzeba jeszcze poczekać. 

Zobacz także: Ekipa "Stranger Things" w domu Creela. Netflix pokazał fragment 4. sezonu [WIDEO]

loader

RadioZET.pl/Glamour.pl