Zamknij

Stranger Things 4: jest zwiastun finałowej części serialu. Kiedy premiera? [WIDEO]

21.06.2022 16:40
Stranger Things 4
fot. materiały prasowe

Stranger Things 4: Netflix właśnie wypuścił najnowszy zwiastun dotyczący finałowej części serialu. To coś, na co fani długo czekali. Kiedy premiera kolejnych dwóch odcinków?

Serial „Stranger Things 4” od wielu dni jest najpopularniejszym tytułem na platformie Netflix. Nowa, mroczna, tajemnicza i momentami brutalna produkcja zyskuje coraz więcej fanów. Dodatkowo viralem i ponownym hitem stała się użyta w serialu piosenka Kate Bush „Running Up That Hill”. Co czeka nas w finałowej części? Przekonajcie się sami.

Zobacz także: "Stranger Things": serialowy Eddie zdradza, co się wydarzy w finałowych odcinkach

Stranger Things 4: jest zwiastun finałowej części

Fani, którzy czekają na premierę dwóch kolejnych odcinków serialu, będą musieli poczekać jeszcze trochę. Pojawią się 1 lipca na platformie Netflix. Jak prezentuje się najnowszy zwiastun? Zobaczcie poniżej:

1 lipca Netlix pokaże dwa odcinki serialu zatytułowane „Papa” i „The Piggyback”. Twórcy wcześniej uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili, że każdy z nich ma trwać około dwóch godzin. Mają to być najdłuższe odcinki w historii „Stranger Things”.

- Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony – czytamy w streszczeniu czwartego sezonu. Czy bohaterowie ujdą z tego cało? W końcu w zwiastunie możemy usłyszeć: „Tym razem może się nam nie udać”. Wszystkiego dowiemy się 1 lipca.

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix