Zamknij

"Stranger Things 4": Co działo się w 3. sezonie hitu Netflix? [WIDEO]

16.05.2022 12:49
Stranger Things - CALEB MCLAUGHLIN, FINN WOLFHARD, MILLIE BOBBY BROWN, NOAH SCHNAPP, SADIE SINK - kadr z serialu Netflix
fot. Album Online/East News

Netflix przygotował streszczenie 3. sezonu "Stranger Things" tuż przed premierą nowych odcinków serialu. Co wydarzyło się ostatnio w życiach paczki z Hawkins?

Do premiery 4. sezonu "Stranger Things". Zostało tylko kilka dni. Z tej okazji Netflix postanowił odświeżyć pamięć widzom, którzy nie pamiętają, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach produkcji.

"Stranger Things" sezon 4: streszczenie poprzednich odcinków od Netflix

Na kontynuację przygód dzieciaków z Hawkins czekają miliony widzów na całym świecie. Problem jednak w tym, że od premiery 3. sezonu "Stranger Things" minęły prawie 3 lata.

Nawet fani, którzy oglądali serial kilkukrotnie, mieli prawo zapomnieć szczegóły fabularne ostatnich odcinków "Stranger Things". Z tego powodu platforma Netflix postanowiła przygotować krótkie streszczenie 3. sezonu swojego hitu. W 5-minutowym materiale pojawiły się wszystkie najważniejsze wątki, w które byli zaangażowani główni bohaterowie.

Nie zabrakło więc dziewczyny Dustina, którą poznał na obozie naukowym, związku pomiędzy Mikiem a Eleven, Billy'ego opętanego przez Łupieżcę Umysłów, śledztwa prowadzonego przez Nancy i Jonathana, zagadki rozwiązywanej przez Steve'a, Robyn, Dustina i Erikę, rosyjskiego szpiegostwa i finałowej walki w nowo wybudowanym centrum handlowym, w którym ginie brat Max.

Działo się więc dużo, a jeszcze więcej przygód czeka na głównych bohaterów w 4. sezonie hitu Netflix. Kiedy nowe odcinki trafią na platformę?

"Stranger Things" sezon 4: kiedy premiera na Netflix?

W rolach głównych wystąpili Millie Bobby Brown, Joe Keery, Maya Hawke, Sadie Sink, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen i Grave Van Dien, Finn Wolfhard, David Harbour oraz Winona Ryder. Netflix zapowiedział, że 4. sezon "Stranger Things" zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza zadebiutuje już 27 maja 2022 roku. Kolejną porcję odcinków zobaczymy kilka miesięcy później - 1 lipca 2022 roku.

RadioZET.pl/Netflix/YouTube

Netflix zrezygnował w ostatnim czasie z wielu seriali. Czego już nie zobaczymy? [GALERIA]