Zamknij

"Stepowa miłość" - odc. 3 – STRESZCZENIE. Altan i Jermołaj walczą na szable [28.01]

26.01.2022 13:58
Stepowa miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Stepowa miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia, w której zakochuje się syn sułtana. Strażnik następcy władcy tureckiego robi wszystko, by ocalić dziewczynę. Co wydarzy się w 3. odcinku serialu?

„Stepowa miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w 3. odcinku?

„Stepowa miłość”, odc. 3, – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Stepowa Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 3. odcinek serialu "Stepowa miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Stepowa miłość”, odcinek 3 – STRESZCZENIE

Streszczenie 3. odcinka serialu „Stepowa miłość” prezentuje się następująco:

Trwa turniej pomiędzy Kozakami i Turkami. Altan i Jermołaj remisują w pojedynku strzeleckim. Dochodzą do wniosku, że walka nie może zostać nierozstrzygnięta. Kolejną konkurencją jest walka na szable, którą wygrywa Altan, kończąc turniej. Kozak rani niespodziewanie  janczara. Jermołaj zdaje sobie bowiem sprawę, że to właśnie Altan pojawił się zeszłej nocy w koszarach i podejrzewa, że chciał uprowadzić Marysię. Do podobnych wniosków dochodzi Mustafa. Chociaż jest zły na Altana prosi dziewczynę by została żoną Gulkhana. Marysia odrzuca zaręczyny syna sułtana, ponieważ chce związać się z kimś, kto ją naprawdę kocha. Jermołaj postanawia nie odpuszczać i organizuje pościg za Turkami. Skrzykuje wszystkich Kozaków, mimo usilnych starań Fiodora, by dowódca zaniechał swojego postanowienia. Jermołaj jest jednak nieugięty. Fiodor decyduje się podjąć ostateczny krok - aresztuje go w tajemnicy przed wszystkimi.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Stepowa miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Drugi odcinek serialu „Stepowa miłość” trafi na antenę TVP2 już w piątek 28 stycznia 2022 roku o godzinie 18.45. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Produkcja zastąpi serial "Kozacka miłość", w której po raz pierwszy widzowie mieli okazję spotkać Marysię Sotnyk. Świeżo upieczona rozwódka będzie gotowa na kolejne miłosne uniesienia.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP