Zamknij

"Stepowa miłość" - odc. 2 – STRESZCZENIE. Gulkhan chce wziąć ślub z Marysią [27.01]

25.01.2022 13:49
Stepowa miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Stepowa miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia, w której zakochuje się syn sułtana. Strażnik następcy władcy tureckiego robi wszystko, by ocalić dziewczynę. Co wydarzy się w 2. odcinku serialu?

„Stepowa miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w 2. odcinku?

„Stepowa miłość”, odc. 2, – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Stepowa Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "Stepowa miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Stepowa miłość”, odcinek 2 – STRESZCZENIE

Streszczenie 2. odcinka serialu „Stepowa miłość” prezentuje się następująco:

Do Mustafy przychodzi astrolog, który przewiduje nieszczęście, którego źródłem będzie złowrogi plan jego syna. Mistyk prosi sułtana, by odwiódł potomka od wcielenia w życie pomysłu. Gulkhan wyznaje jednak ojcu, że bez względu na wszystko ożeni się z Marysią. Pojawia się jednak obawa wynikająca z przepowiedni, która mówi o żołnierzu zabitym przez Gulkhana, z którego zrodzi się nowy, silny władca. Całą konwersację słyszy Zulejka - obecna żona syna sułtana, co doprowadza ją do próby samobójczej. Gulkhan ratuje życie żony i wyznaje jej miłość. W tym czasie grupa żołnierzy dowodzona przez Jermołaja jedzie do stanicy, w której urządzono ucztę na cześć Marysi. Zabawę przerwy jednak rzucony na ziemię turecki nóż. Powstaje zamieszanie, w którego trakcie janczar informuje Marysię, że wkrótce zostanie żoną. Dziewczyna nie wie jednak, kto ma być panem młodym. Zdaje się, że odpowiedź na to pytanie przychodzi wraz z kolejnym dniem, kiedy w koszarach pojawiają się Mustafa i jego syn. Uspokajają Kozaków informacją o powodzie swojego przybycia - Gulkhan wraz z ojcem oświadczają się Marysi i dają jej czas na podjęcie decyzji. By umilić oczekiwanie, Mustafa proponuje urządzić zawody, w których do walki stają Jermołaj oraz tajemniczy janczar.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Stepowa miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Drugi odcinek serialu „Stepowa miłość” trafi na antenę TVP2 już w czwartek 27 stycznia 2022 roku o godzinie 18.45. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Produkcja zastąpi serial "Kozacka miłość", w której po raz pierwszy widzowie mieli okazję spotkać Marysię Sotnyk. Świeżo upieczona rozwódka będzie gotowa na kolejne miłosne uniesienia.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP