Zamknij

"Stepowa miłość" - odc. 1, PIERWSZY – STRESZCZENIE. Nowi kandydaci do serca Marysi [26.01]

24.01.2022 13:50
Stepowa miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Stepowa miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia, w której zakochuje się syn sułtana. Strażnik następcy władcy tureckiego robi wszystko, by ocalić dziewczynę. Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu?

„Stepowa miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w pierwszym odcinku?

„Stepowa miłość”, odc. 1, – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Stepowa Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 1. odcinek serialu "Stepowa miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Stepowa miłość”, odcinek 1 – STRESZCZENIE

Streszczenie pierwszego odcinka serialu „Stepowa miłość” prezentuje się następująco:

Oddział Kozaków dowodzony przez Jermołaja ma walczyć z kontrabandą. W ramach swojej pracy grupa zatrzymuje karawanę Gulkhana - syna ważnego tureckiego ambasadora. Dochodzi do walki, która doprowadza do wypadku - jeden z Kozaków spada ze swojego wierzchowca. Okazuje się, że poturbowanym żołnierzem jest Marysia. Świadkiem zdarzenia jest Gulkhan, który z miejsca zakochuje się w dziewczynie. Wrażenie na nim robi nie tylko jej uroda, ale również odwaga i wdzięk. Syn sułtana nie wie jednak, że dziewczynę kocha inny mężczyzna - dowódca oddziału Jermołaj. Marysia ma jednak na oku innego kandydata do jej serca - tajemniczego janczara, który zaczyna ją śledzić. Po usłyszeniu strzałów na miejscu pojawia się Fiodor. Ataman poszukuje swojej zaginionej siostry, którą jest Marysia.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Stepowa miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek serialu „Stepowa miłość” trafi na antenę TVP2 już w środę 26 stycznia 2022 roku o godzinie 18.45. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Produkcja zastąpi serial "Kozacka miłość", w której po raz pierwszy widzowie mieli okazję spotkać Marysię Sotnyk. Świeżo upieczona rozwódka będzie gotowa na kolejne miłosne uniesienia.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP