Zamknij

"Stepowa miłość" - odc. 4 – STRESZCZENIE. Marysia spotyka się z janczarem [31.01]

28.01.2022 13:06
Stepowa miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Stepowa miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia, w której zakochuje się syn sułtana. Strażnik następcy władcy tureckiego robi wszystko, by ocalić dziewczynę. Co wydarzy się w 3. odcinku serialu?

„Stepowa miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w 4. odcinku?

„Stepowa miłość”, odc. 4, – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Stepowa Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu "Stepowa miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Stepowa miłość”, odcinek 4 – STRESZCZENIE

Streszczenie 4. odcinka serialu „Stepowa miłość” prezentuje się następująco:

Fiodor prosi Marysię, by odbyła rozmowę z Jermołajem. Ma nadzieję, że Kozak się uspokoi. Dziewczyna postanawia jednak wykorzystać spotkanie z dowódcą stanicy. Posługując się naiwnością zakochanego w niej Jermołaja, pomaga mu w ucieczce z aresztu, a sama spotyka się z janczarem. Po jakimś czasie Jermołaj i jego oddział napadają ambasadę Turcji, by porwać Altana. Rozgniewany Mustafa pyta syna, o co chodzi. Młodzieniec zaprzecza słowom Kozaków.  Gulkhan wzywa janczara. Mężczyzna potwierdza wersję zdarzeń syna Mustafy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Stepowa miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Drugi odcinek serialu „Stepowa miłość” trafi na antenę TVP2 już w poniedziałek 31 stycznia 2022 roku o godzinie 18.45. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Produkcja zastąpi serial "Kozacka miłość", w której po raz pierwszy widzowie mieli okazję spotkać Marysię Sotnyk. Świeżo upieczona rozwódka będzie gotowa na kolejne miłosne uniesienia.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP