Zamknij

"Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

12.01.2022 12:16

"Stepowa miłość" to nowy serial, który zastąpi na antenie TVP2 "Kozacką miłość". Jest to serial historyczny, którego akcja rozgrywa się w kozackiej wsi. Szczegółowe informacje dotyczące emisji, fabuły oraz pełną obsadę, można znaleźć poniżej.

Stepowa miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"Stepowa miłość" - OBSADA: kto występuje w serialu ukraińsko-rosyjskim? O czym jest nowy serial, który pojawi się na TVP2 i jaką historię opowiada? Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Odpowiadamy na wszystkie te pytania, podajemy szczegółowe informacje, ale także pełną obsadę serialu "Stepowa miłość".

Zobacz także: Nowy turecki serial w TVP. "Miłość i przeznaczenie" zastąpiło popularną telenowelę

"Stepowa miłość": FABUŁA I OBSADA: o czym jest nowy serial i kto w nim gra?

"Stepowa miłość" to nowy ukraińsko-rosyjski serial, który będzie można oglądać od końca stycznia 2022 roku na antenie TVP 2. Serial jest też znany pod tytułem "Ostatni Janczar". Jest to opowieść o losach osób, które pochodzą z różnych miejsc - kozackiej wsi, miasta Ustyuzhin, Konstantinowa i tureckiego Stambułu. "Stepowa miłość" to serial historyczny, jest to opowieść o losach Altana Beya. Służy on synowi ambasadora Turcji w Rosji. Mężczyzna w pewnym momencie poznaje Marysię Sotnik, młodą Kozaczkę, którą miał za zadanie porwać. Chłopak zauważa, że istnieje inne życie - zakochuje się w Marysi. Serial "Stepowa miłość" zadebiutował w telewizji w 2014 roku.

W serialu "Stepowa miłość" występują:

  • Igor Petrenko
  • Armen Dzhigarkhanyan
  • Zoryana Marchenko
  • jako Marysia
  • Tatyana Kazantseva
  • Nikita Vakuluk
  • Yury Belyayev
  • Anna Sagaydachnaya

"Stepowa miłość": gdzie i kiedy oglądać? [ILE ODCINKÓW]

Serial "Stepowa miłość" będzie emitowany na antenie TVP 2 od 26 stycznia 2022 roku o godzinie 18.45. Serial składa się z 115 odcinków. "Stepowa miłość" zastąpi serial "Kozacką miłość".

Zobacz także: M jak miłość: Paweł zostanie pobity na dzień przed ślubem. Wieczór kawalerski zakończy się bójką

RadioZET.pl