Zamknij

"Sprzątaczka": o czym jest nowy hit Netflixa? Ta historia jest prawdziwa

05.10.2021 16:21

"Sprzątaczka" to nowy serial na platformie Netflix, który spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów. Produkcja opowiada o młodej matce, która jest zmuszona pracować za minimalną stawkę. Kto w nim występuje? Podajemy szczegóły.

Sprzątaczka
fot. Riccardo Hubbs/Netflix

"Sprzątaczka": o czym jest nowy hit Netflixa? To historia, która jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Serial stworzono na podstawie wspomnień Stephanie Land. W głównych rolach można zobaczyć Andie MacDowell i Margaret Qualley. O czym konkretnie opowiada "Sprzątaczka"? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: Netflix: „Tick Tick… Boom“: Andrew Garfield w filmie twórcy „Hamiltona“ – zobacz zwiastun [WIDEO]

"Sprzątaczka": o czym jest nowy hit Netflixa? Ta historia jest prawdziwa

"Sprzątaczka" to nowy serial Netflixa, który spotkał się z pozytywnym odbiorem. Historia jest oparta na bestsellerowych wspomnieniach Stephanie Land. Autorka opisała swoją historię - młodej matki, która ledwo wiązała koniec z końcem, borykała się z bezdomnością i uciekła od związku, w którym dominowała przemoc. Autorką scenariusza jest Molly Smith Metzel, odpowiedzialna za serial "Orange Is The New Black".

"Sprzątaczka" to opowieść o losach Alex, samotnej matki, która postanawia uciec z malutkim dzieckiem z domu pełnego przemocy. Kobieta podejmuje się pracy jako sprzątaczka. Alex chce zapewnić lepsze życie swojej córce, Maddy. W serialu spotykają się Andie MacDowell i Margaret Qualley - matka i córka, które pierwszy raz miały okazję zagrać w jednej produkcji. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

"Sprzątaczka": gdzie oglądać serial?

Serial "Sprzątaczka" jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix.

loader

Zobacz także: "Nocna msza" nie zachwyciła użytkowników Netflixa? Opinie są mocno podzielone

RadioZET.pl