Zamknij

"Sky Rojo": jest zwiastun nowego serialu twórców "Domu z papieru"! Kiedy premiera? [WIDEO]

02.03.2021 15:30

"Sky Rojo" to nowa produkcja Netflixa od twórców "Domu z papieru". Zwiastun serialu zapowiada dużą dawkę adrenaliny i poczucia humoru. Kiedy premiera na Netflix? Szczegóły poniżej.

"Sky Rojo": jest zwiastun nowego serialu twórców "Domu z papieru"! Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. TAMARA ARRANZ/ materiały prasowe Netflix

"Sky Rojo" to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali najbliższych miesięcy. Twórcy "Domu z papieru" stworzyli dla Netflixa produkcję naładowaną potężną dawką adrenaliny i akcji, która już wkrótce zawita w bibliotece platformy. Tymczasem otrzymaliśmy oficjalny zwiastun.

"Sky Rojo" - zwiastun nowego serialu twórców "Domu z papieru"

Zwiastun serialu "Sky Rojo" prezentuje się następująco:

"Sky Rojo" to historia trzech kobiet - Wendy, Coral i Giny, które porzucają dawne życie i uciekają z miasta. Ich śladem podążają Moisés i Christian - przestępcy wynajęci przez właściciela klubu nocnego, w którym pracowały. Aby przeżyć, kobiety muszą trzymać się razem. Czeka je jednak wiele niebezpieczeństw (a także dobrej zabawy).

"Sky Rojo" - kiedy premiera na Netflix?

Premiera serialu "Sky Rojo" odbędzie się już 19 marca 2021 roku na platformie Netflix. W rolach głównych wystąpili Verónica Sánchez, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre, Lali Espósito, Yany Prado i Enric Auquer, zaś za powstanie serialu odpowiadają Álex Pina i Esther Martínez Lobato - twórcy "Domu z papieru".

loader