Zamknij

"Sky Rojo", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

29.03.2021 15:00

Czy będzie 2. sezon serialu "Sky Rojo" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Sky Rojo" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej.

Sky Rojo
fot. Tamara Arranz/Netflix

"Sky Rojo", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu?  Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Kiedy będzie 2. sezon "Sky Rojo"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Dopasowani", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

"Sky Rojo", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Sky Rojo" to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników Netflixa. Produkcja pojawiła się na platformie 19 marca 2021 roku. Jest to nowa produkcja twórców słynnego "Domu z papieru". W serialu nie brakuje akcji i czarnego humoru. "Sky Rojo" to opowieść o losach Wendy, Giny i Coral, trzech byłych prostytutek. Kobiety marzą o wolności, dlatego postanawiają zerwać ze swoim dawnym życiem. Ich tropem podążają ludzie alfonsa klubu, w którym pracowały. Dziewczyny muszą stawić czoło wielkim zagrożeniom. 

W serialu "Sky Rojo" występują: Miguel Angel Silvestre, Veronica Sanchez, Lali Espósito, Yany Prado, Asier Etxeandia i Enric Auquer

1. sezon serialu "Sky Rojo" składa się z 8. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Netflix potwierdza, że opublikuje nowe odcinki

loader

"Sky Rojo", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix potwierdza, że serial "Sky Rojo" będzie miał 2. sezon. Premiera jest zaplanowana na 23 lipca 2021 roku. 2. sezon będzie się składał z 8. odcinków, a każdy z nich będzie trwał 25 minut.

Zobacz także: "Instynkt" - czy będzie drugi sezon polskiego serialu na Netflixie?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl