Zamknij

"She-Hulk": znamy datę premiery kolejnego serialu Marvela. Kiedy trafi na Disney+?

16.05.2022 13:11

"She-Hulk" to kolejny serial Marvela, który trafi na platformę Disney+. Jeden z oddziałów serwisu zdradził datę premiery produkcji o nowej superbohaterce.

ORPHAN BLACK - TATIANA MASLANY - kadr z serialu
fot. BBC WORLDWIDE / Album/EAST NEWS

Kiedy "She-Hulk" zadebiutuje na Disney+? W sieci pojawiła się informacja na temat daty premiery najnowszego serialu Marvel Studios.

"She-Hulk": data premiery serialu Marvela na Disney+

Na serial o kuzynce Bruce'a Bannera czeka wielu fanów komiksów Marvela oraz widzów produkcji MCU. Produkcja doczekała się jednego teasera, w którym jednak nie zdradzono, jak Tatiana Maslany prezentuje się jako tytułowa superbohaterka. Widzimy jedynie jej ludzką formę - prawniczki Jennifer Walters.

Jak podaje Collider, zdradzono jednak datę premiery "She-Hulk". Na oficjalnym blogu brytyjskiej wersji Disney+ ukazała się informacja, według której serial zadebiutuje 17 sierpnia 2022 roku. Termin premiery to jednak nie wszystko. Na stronie pojawił się również oficjalny opis fabuły produkcji.

W nowym serialu komediowym Bruce Banner pomaga swojej kuzynce Jennifer Walters, gdy ta potrzebuje pilnej transfuzji krwi i wiecie co? Otrzymuje jego moce. Tatiana Maslany gra Jennifer, która jest prawniczką specjalizującą się w sprawach prawnych o charakterze superbohaterskim. Mark Ruffalo powraca jako Hulk u boku Tima Rotha, który wciela się w Abominationa.

Informacja pojawiła się na blogu przez pomyłkę i dość szybko została usunięta. W internecie nic jednak nie ginie i osoby, które przeczytały treść przecieku, przekazały go dalej w świat.

"She-Hulk": o czym dokładnie będzie serial Marvela?

Przeciek nie powinien zaskoczyć wiernych fanów Marvela. Potwierdza jedynie to, co większość fanów podejrzewała. Twórcy wykorzystają komiksową genezę tytułowej bohaterki, podobnie jak w przypadku papierowego pierwowzoru produkcja zostanie utrzymana w humorystycznym tonie, a w obsadzie oprócz Maslany i Marka Ruffalo zobaczymy również Tima Rotha, który zagrał po latach Abominationa w filmie "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" z 2021 roku. Data premiery też nie była żądnym zaskoczeniem, ponieważ od dawna plotkowano o debiucie w drugiej połowie 2022 roku. Na razie nie zdradzono jednak, czego dokładnie będzie dotyczyć fabuła serialu. O tym przekonamy się prawdopodobnie wraz z premierą pierwszego zwiastuna "She-Hulk".

loader

RadioZET.pl/Collider