Zamknij

"Sex/Life", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

27.09.2021 15:00

Czy będzie 2. sezon serialu "Sex/Life"? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Sex/Life" się pojawi na Netflixie, można znaleźć poniżej.

Sex/Life
fot. Courtesy of Netflix

"Sex/Life", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon amerykańskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Sex/Life"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Szadź", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

"Sex/Life", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu?

"Sex/Life" to amerykański serial, który przedstawia losy Billie. Kobieta jest przykładną żoną i matką, ukrywa przed rodziną swoją bujną przeszłość, a do tego wygasające pożądanie w swoim związku. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się Brad, jej dawny ukochany. Wiele wskazuje na to, że tematyka serialu nie została wyczerpana i doczekamy się nowych odcinków. Tym bardziej że serial odniósł ogromny sukces.

W serialu "Sex/Life" wystąpili: Sarah Shahi, Mike Vogel i Adam Demos. Pierwszy sezon składał się z 8. epizodów.

loader

"Sex/Life", sezon 2: kiedy premiera?

Netflix  potwierdza, że serial "Sex/Life" doczeka się kontynuacji. Gdy tylko pojawią się kolejne szczegóły, podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Szkoła dla elity", sezon 5 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie piąty sezon? [DATA]

RadioZET.pl/